Koolielu

Huviringid

HUVI- ja AINERINGID 2018/2019 õppeaastal

Ringi juhendaja/õpetaja Ringi nimetus Sihtgrupp Toimumise aeg  Toimumise koht
Maikel Mikson Korvpall 6. - 9. klass Kolmapäeval 16.00 - 17.30 Veski tn koolimaja võimla
Maikel Mikson Pallimängud ja liikumine (korvpalli ettevalmistav) 2.- 5. klass Kolmapäeval 15.00 - 16.00 Veski tn koolimaja võimla
Sandra Alusalu Uisutrenn 2.- 6. klass Kolmapäev 15.00 - 16.30 Kergliiklusteed, Felixhall, liuväli
Janel Palm Discgolf 1. - 12. klass Teisipäev 15.00 - 16.30 Veski tn koolimaja ümbus
Tiia Jürisoo Spordiring 2. - 5. klass Esmaspäev 13.05 - 14.00 Felixhall
Marika Maurer Võrkpall 7.-12. klass tüdrukud õpetajaga kokkuleppel Veski tn koolimaja võimla
Andre Uibos Male 5.- 6 klass Reede 14.00 - 14.45 Lille tn koolimaja arvutiklass
Andre Uibos Male 3.- 4 klass Reede 13.05 - 13.50 Lille tn koolimaja arvutiklass
Enno Paatsi Male 2. klass Neljapäev  13.05 - 13.50 Lille tn koolimaja III korrus
Maire Haava Male 1. klass Reede 12.10 - 12.55 Lille tn koolimaja III korrus
Urmas Mägi Puhkpilliorkester 5. - 12. klass Esmaspäev ja neljapäev          19.00 - 21.00 Veski tn koolimaja aula
Terje Õunapuu Tantsu- ja liikumisring 1. - 3. klass Esimene kokkusaamine teisipäev, 25. september  16.00 Veski tn koolimaja aula
Terje Õunapuu Tantsu- ja liikumisring 4. - 6. klass Esimene kokkusaamine teisipäev, 25. september  16.00 Veski tn koolimaja aula
Terje Õunapuu Tantsu- ja liikumisring 7. - 9. klass Esimene kokkusaamine teisipäev, 25. september 17.00 Veski tn koolimaja aula
Terje Õunapuu Tantsu- ja liikumisring 10. - 12. klass Esimene kokkusaamine teisipäev, 25. september 17.00 Veski tn koolimaja aulas
Hille Martin Lastekoor 6. - 9. klass Teisipäev 14.00 - 15.30 Veski tn koolimaja muusikaklass
Hille Martin Segakoor 10. - 12. klass Neljapäev 15.00 - 16.30 Veski tn koolimaja muusikaklass
Hille Martin Segaansambel 9.- 12 klass Kolmapäev 16.00 - 17.00 Veski tn koolimaja muusikaklass
Hille Martin Mudilaskoor Gaia-klassid ja 2.a Esmaspäev  12.10 - 12.55 Veski tn koolimaja muusikaklass
Aire Narits Loodusring 2.-3. (4.) klass Teisipäev 14.00 - 15.00 Lille tn koolimaja
Sirje Ange Avalik esinemine 8. - 12. klass Erinevatel aegadel, õpilastega eelnevalt kokkuleppides Veski tn koolimaja aula
Siiri Kõrv Arvutidisain 4. - 9.klass Teisipäev 15.00 - 16.30 Veski tn koolimaja arvutiklass
Marika Viks Kunstiring 1. - 2. klass Esmaspäev 14.00 - 14.45 Lille tn koolimaja kab 24
Meeli Nõmme 1. klassi mudilaskoor 1.a ja 1.b klass Neljapäev  12.10 - 12.55 Lille tn koolimaja muusikaklass
Meeli Nõmme 2. klassi mudilaskoor 2.b ja 2.c klass Reede 12.10 - 12.55 Lille tn koolimaja muusikaklass
Meeli Nõmme Tütarlastekoor 3. - 5. kl tüdrukud Esmaspäev  13.05 - 13.50 Lille tn koolimaja muusikaklass
Meeli Nõmme/ Tuuli Jukk Poistekoor 3. - 7. klassi poisid Teisipäev ja neljapäev 14.00 - 14.45 Lille tn koolimaja muusikaklass
Meeli Nõmme 4. klassi ansambel 4. klass Kolmapäev 13.00 - 13.50 Lille tn koolimaja muusikaklass
Sirje Suvi Rahvatants 4.-6. klass Esmaspäev 14.00 - 14.45 Felixhall
Hannes Jukk Matemaatika 4. klass Kolmapäeval 8.00 - 8.45 komplekteerub koostöös matemaatikaõpetajaga Lille tn koolimaja
Hannes Jukk Matemaatika 5. klass Kolmapäev 8.55- 9.40 komplekteerub koostöös matemaatikaõpetajaga Lille tn koolimaja
Kaja Linde/Aire Narits Loodus- ja täppisteaduste ring (keemia õpikoda) 8. - 11. klass Neljapäev  15.00 - 16.00 Veski tn koolimaja keemiaklass
Tuuli Jukk Kandlering 1. - 5. klass Neljapäev 13.05 - 13.50 Lille tn koolimaja muusikaklass
Ave Paluoja Näitlemise ring 2. - 4. klass Kolmapäev  13.00 - 14.00 Lille tn koolimaja  
Ats Teppan Robootika 6. - 9. klass Kolmapäev 15.00 - 16.00 Veski tn koolimaja kab 313
Siiri Kõrv Arvutidisain 4. - 9. klass Teisipäev 15.00 - 16.30 Veski tn koolimaja arvutiklass
Eero Uustalu Füüsika õpituba 9. - 12. klass Tegevuspäev ja kellaaeg kokkuleppel õpetaja Tarvo Talvistuga. Veski tn koolimaja füüsikaklass
Eva-Brit Bergmann 4H 3.-12. klass Tegevuspäev ja kellaaeg õpetajaga kokkuleppel. Veski tn koolimaja
Mariin Sirk Liiklusring 3. klass Kolmapäev  14.00 - 14.45 Lille tn koolimaja
Mariin Sirk Meisterdamine 1.- 5. klass Neljapäev 13.05 - 13.50 Lille tn koolimaja söökla eesruum