Õpetajate päeval tunnustati õpetajaid 07. oktoober Janel.Palm

Õpetajate päeval, 5. oktoobril toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi saalis kõigile Põltsamaa valla õpetajatele pühendatud kontsert-aktus. Kogunemisel õnnitleti tööjuubeliga töötajaid, tervitati uusi töötajaid ning tõsteti esile töökaid ja silmapaistvaid haridustöötajaid. Kõikide esiletõstutute nimekiri avaldati Põltsamaa valla veebilehel.

Sõna said Põltsamaa valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Silja Peters ja Põltsamaa valla abivallavanem Kristi Klaos. Kõnega astus üles ka üheks päevaks Põltsamaa Ühisgümnaasiumi direktori rolli pääsenud gümnaasiumiõpilane Aron Rohtla, kes täitis õhtujuhi rolli koos Lisa Pajoga. Muusikaga kostitas duo koosseisus Marek Sadam (laul) ja Robert Rebane (akordion).

PÜGi õpetajatest pälvisid valla tunnustuse:

Põltsamaa valla aasta põhikooliõpetaja: Adavere kooli klassiõpetaja Ellen Pung.

Põltsamaa valla aasta gümnaasiumiõpetaja: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi võõrkeeleõpetaja Margit Uus

Põltsamaa valla aasta tugispetsialist: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi sotsiaalpedagoog Anu Pajo.

Põltsamaa valla aasta tugi on Lustivere kooli abiõpetaja Ülle-Evelin Kurvits.

Samuti tunnustati õpetajaid, keda kolleegid/ õpilased/ lapsevanemad/ haridusmaastikuga seotud inimesed olid esitanud hariduspreemia kandidaadiks 2022. aasta vabariiklikule tunnustusüritusele „Eestimaa õpib ja tänab“. Aasta klassijuhataja üks nominentidest on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 11. a klassijuhataja Maris Orav.

Laureaadid kuulutatakse välja laupäeval, 8. oktoobril Pärnu Kontserdimajas toimuval aasta õpetaja galal „Eestimaa õpib ja tänab“. Otseülekanne galalt algab Eesti Televisioonis kell 18.45.

PÜGi õpetajatest pälvisid valla tunnustuse:

Põltsamaa valla aasta põhikooliõpetaja: Adavere kooli klassiõpetaja Ellen Pung.

Põltsamaa valla aasta tugi on Lustivere kooli abiõpetaja Ülle-Evelin Kurvits.