Kutse õpilastööde kevadnäitusele 20. aprill Helis Rosin

Kuni 30. aprillini on Põltsamaa Kultuurikeskuses avatud Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilaste kunstitööde näitus.

Kunstiõpetuse õpetaja ning kunsti, muusika ja tehnoloogia ainesektsiooni juht Siiri Kõrv ütles, et näitusel on väljas õppeaasta jooksul valminud õpilastööd. "On nii kunsti-, käsitöö-, tehnoloogiatunnis valminud töid kui ka 3D modelleerimise tunnis ja robootika ringis valminud töid," tutvustas ta.

Väljapanekul saab näha 1.-12. klasside õpilaste töid.

***

20. aprillil kell 18 toimub Põltsamaa Kultuurikeskuses Põltsamaa õppekoha kevadkontsert. See on hea võimalus kasutada külastust nii muusikalise elamuse saamiseks kui ka näituse nägemiseks!

Väljapanekul saab näha 1.-12. klasside õpilaste töid.

***