Kalju Terase 100. sünniaastapäev 24. november Janel.Palm

Täna on meie kooli pikaajalise direktori Kalju Terase 100. sünniaastapäev.

Direktor oli ta meie koolis 1. jaanuarist 1951 kuni oma surmani, kokku ligi 40 aastat.

Kalju Terase mõtteid koolist:

• „Nagu igas töös, pakuvad siingi rahuldust saavutused, töö tulemused.“
  • „Meie töö tulemusena aga peab kasvama uus inimene, tore ja töökas, õige ellusuhtumisega.“
  • „Elurõõm on ikka kõige sügavam rõõm.“

Kooli vilistlaste ettepanekul avati Kalju Terasele mälestuspink Veski koolimaja ees kooli 95. aastapäevale pühendatud vilistlaste kokkutulekul 8. juunil 2013.

16. detsembril toimub Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 105. sünnipäeva tähistamine kooliperega.

9.-12. klassi õpilastele toimub konverents "Heade eelduste looja". Konverentsil tuleb ka ettekandeid meie kauaegse koolijuhi eluloo ja tegemiste kohta.

Täna on meie kooli pikaajalise direktori Kalju Terase 100. sünniaastapäev.

Kalju Terase mõtteid koolist:

• „Nagu igas töös, pakuvad siingi rahuldust saavutused, töö tulemused.“
  • „Elurõõm on ikka kõige sügavam rõõm.“