Algas jõulukuu Lille tn. õppehoones 01. detsember Janel.Palm

Täna hommikul Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Lille tn. koolimajast oli hommikul kuulda jõulumuusikat! Algas jõulukuu!

Koolipere tervitati jõulusoovidega!

Tänasest on avatud ka klasside pildistamised kooli fuajees! Fotonurga idee autor on noortegrupp Põltsamaa Tegusad Noored (TPN), teostajateks abilised päkapikud Kätlin Kaju, Kadi Kivi, Helena Nõmmik, noored ise!

Kuuse alla oli päkapikk juba toonud ka Tegusatele noortele kingipakid, millele aitas kaasa Riina Sitmsann oma käsitöö pusakleitidega!

Aitäh toreda koostöö eest! Jõulud tulevad imelised!

Koolipere tervitati jõulusoovidega!

Aitäh toreda koostöö eest! Jõulud tulevad imelised!