Meie lood

Aabitsapidu 14. märts Janel.Palm

9. märtsil pidasid  1.a ja 1.c klass Aabitsapidu. Nagu 1. septembril meie kooli direktor Aimar ütles, et kui tähed on juba selged, siis terve maailma tarkused on meil võimalik teada saada.

Kuna tähed on meie 1.klassidel juba ammu-ammu selged ja meie pidu on korduvalt edasi lükkunud, siis seda enam oli täna pidu toredam pidada. 12. kl sõbrad Liset ja Karl jutustasid lugusid, kui nemad 1.klassis käisid, lugesid ette enda aabitsast vahva loo. Õpetaja Meeli Nõmme juhendamisel sai laulda ja tantsida. Meie kooli õppealajuhataja Kaija Kits luges ette ka enda aabitsast toreda loo ametitest, arutleti, mis on karjäärinädal ja mis ametit 1.klassi õpilased sooviksid kunagi pidada. Et aga oleks suur isu raamatuid lugeda, sai klass suure kotitäie komme endale ja tänati õpilasi ja klassijuhatajat uue raamatuga "Ajalend". Peo lõpus sai endale igaüks meisterdada raamatu järjehoidja ja teha sõpradega aabitsa teemaliste raamidega pilte!

Oli tore lõpuks pidada maha see vahva ja lõbus aabitsapidu! Juhhei!

Oli tore lõpuks pidada maha see vahva ja lõbus aabitsapidu! Juhhei!