Koroonajuhtum Veski õppehoones 29. января info.pyg

Tere, hea koolipere!

Seoses täna hommikuse (29.01) teatega koroonajuhtumist Veski koolimajas, oleme konsulteerinud Terviseametiga ning oleme otsustanud:

1. Täna toimub Veski koolimajas (6.-12.klass) vaid esimene paaristund 8.30-10.20, pärast seda korraldame hajutatud söömise ning õpilastel on võimalus koju minna. Need, kes ootavad transporti (kas bussi või autot) on nendes klassides, kus toimus esimene hommikune paaristund.

2. Terviseametiga koostöös toimub lähikontaktsete väljaselgitamine ja lähiajal anname teada, kuidas ja mismoodi toimub õpe järgmisel nädalal.

Edastame jooksvalt uut infot!

Aimar Arula
Direktor

Tere, hea koolipere!

Edastame jooksvalt uut infot!

Aimar Arula
Direktor