Sõbranädal 14.-18. veebruar 1.-5. klassi õpilastele Põltsamaa õppekohas 14. veebruar Janel.Palm

Selle nädala raames:

Fotonurk fuajees! Tule pildistama koos klassi, sõpradega!
Fotonurga sisustusega toetab antiigipood: tänapäevast-antiigini.

Hea sõna puu: Fuajees on mõtteteradega puu, kui vajad motivatsiooni või soovid hea sõnaga sõpra üllatada, võta sealt vajalik mõttetera endale!
Sõbrapostkast esmaspäevast-neljapäevani! Sõbrapostkast asub tädi Mare laua juures,saada oma sõpradele kingitusi ja kaarte, kindlasti ümbriku sees ja ümbrikul saaja nimi ja klass.
Kaarte jagavad TPN noored teisipäeval, neljapäeval.

Meisterdamise vahetunnid. Ettevõtlikud noored Lee Päivil ja Kadi-Brith Paabort teevad teisipäev, kolmapäev, neljapäev sõbrateemalisi meisterdusi. Kaasa võta veidike taskuraha, et meisterdada, katab tüdrukute materjali kulu ära. Meisterdamine toimub 1.korruse koridoris, teleka juures!

Esmaspäev:
Tule kooli punases riietuses!
Salasõbra mängu tutvustus enne tunde 1.korruse fuajees. Kui soovid endale salasõpra ja ise olla kellegi salasõbraks, siis selleks on üks tore ja vahva mäng. Tule kindlasti enne tunde fuajeesse ja sulle jagatakse mängu mõtet ja ideed!
Fuajees suurtel vahetundidel toimub kontsert "Laulud sõpradele". Meie toredad ja andekad noored laualavad teile sõprusest ja headusest! Tule nautima!
Päeva soovitus: Tee vähemalt 3 heategu päevas!

Kui tuled fotonurka pildistama, siis võta kaasa ikka oma kõige armsam pehme kaisukas, suur karumõmmi! Pildistamine ei saa toimuda suurel vahetunnil. Kui soovite klassiga endale fotograafi, siis saate endast märku anda huvijuhile! Pildistamise graafik klassidele on õpetajate toas.

Teisipäev:
Tule kooli punases või kollases riietuses!
Sõbrakirjade jagamine suurtel vahetundidel.
Meisterdamine 1. korruse koridoris
Padjasõja vahetund. Padjasõja mängud, osaleda saab vaid oma padjaga!

Kolmapäev:
1. kl õpilased tulevad kooli Jutulinna aabitsa tegelasena.
1. kl õpilastele aabitsapidu Lille tn.aulas.
Meisterdamine 1. korruse koridoris.
TPN videoküsitlus:"Milline on hea sõber?"

Neljapäev:
Tule kooli soojades õueriietes, kaasas kelk!
Õuevahetunnis armastuse muusika, lume ja kelgumängud.
Meisterdamine suurtel vahetundidel neile, kes ei saa õuemängudes osaleda.
Saada viimased kirjad sõpradele, päeva lõpus TPN noored viivad kirjad klassidesse!

Reede:
Ülivinge STIILIPÄEV! Tule kooli pikkades tuduriietes, oma mõnnaka ja lahedate sussidega, sest REEDEL on meil TUDUKAPÄEV! Isegi õpetajal võivad lokirullid pähe jääda .
Suurtel vahetundidel 1.korruse koridoris toimub Eesti vabariigi teemaline meisterdamise vahetund!
Tuleb tore ja vinge sõbranädal!

Sõbranädalat korraldavad ettevõtlikud noored ja TPN (noortegrupp Tegusad Põltsamaa Noored).

Selle nädala raames:

Fotonurk fuajees! Tule pildistama koos klassi, sõpradega!
Fotonurga sisustusega toetab antiigipood: tänapäevast-antiigini.

Kaarte jagavad TPN noored teisipäeval, neljapäeval.

Esmaspäev:
Tule kooli punases riietuses!
Päeva soovitus: Tee vähemalt 3 heategu päevas!

Teisipäev:
Tule kooli punases või kollases riietuses!
Sõbrakirjade jagamine suurtel vahetundidel.
Meisterdamine 1. korruse koridoris
Padjasõja vahetund. Padjasõja mängud, osaleda saab vaid oma padjaga!

Kolmapäev:
1. kl õpilased tulevad kooli Jutulinna aabitsa tegelasena.
1. kl õpilastele aabitsapidu Lille tn.aulas.
Meisterdamine 1. korruse koridoris.
TPN videoküsitlus:"Milline on hea sõber?"

Neljapäev:
Tule kooli soojades õueriietes, kaasas kelk!
Õuevahetunnis armastuse muusika, lume ja kelgumängud.
Meisterdamine suurtel vahetundidel neile, kes ei saa õuemängudes osaleda.

Reede:
Tuleb tore ja vinge sõbranädal!