Kooliraamatukogus sai liiklusalased teadmised proovile panna 27. november Helis Rosin

6.-24. novembrini toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi kooliraamatukogus liiklusnädal, mille puhul oli avatud temaatiline näitus ning soovijad said lahendada temaatilist viktoriini.

Kooliraamatukoguhoidja Meeli Nurka rääkis, et viktoriinil osales kokku 106 õpilast, lisaks kuus täiskasvanut. "Terve klassiga osalesid viktoriinis 8. b, 7.a, 7. b, 7. g ja 6. b. Lahendamise järel saadi kohe ka kontrollida vastuste õigsust," lisas ta.

27. novembril loosis raamatukoguhoidja tunnistajate juuresolekul kõigi viktoriinis osalenute vahel välja erinevaid helkuri efektiga esemeid ja andis need üle klassijuhatajatele.

Liiklusnädala viktoriini koostas ja loosiauhindadega varustas Transpordiamet.

Liiklusnädala viktoriini koostas ja loosiauhindadega varustas Transpordiamet.