Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaste kokkutulek 2023

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 105. sünnipäevale pühendatud vilistlaste kokkutulek toimub 19. augustil!

Vilistlaste kokkutuleku päevased tegevused algavad kell 15. Vilistlased saavad osa võtta lahtistest tundidest, kohtuda klassijuhatajatega, uudistada näitusi, osaleda vilistlaste kontserdil. Sündmused toimuvad Lille ja Veski õppehoonetes ning sissepääs on vaba.

Õhtune Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspidu Põltsamaa lossihoovis toimub kell 19–2, lavale astuvad erinevad bändid. Vilistlaspeo peaesineja on Tanel Padar.

19. augustil kell 19 Põltsamaa lossihoovis algavale Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspeole saab osta soodushinnaga pääsmeid kuni 30. maini, mil piletihind on 35 eurot. Alates 1. juunist on pileti hind 45 eurot. Alates 65. eluaastast kehtib pääsmele püsivalt soodushind 10 eurot.

Vilistlastel on võimalus toetada kooli, ostes vilistlaspeole hõbe- ja kuldtoetaja pääse, valides pileti väärtuses 75 eurot või 100 eurot. Soovi korral saab valida, mida toetada soovitakse: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi toetusfond, puhkpilliorkester, valikkursused, IT-vahendite uuendamine või enda vabal valikul (lisada, mida toetada soovitakse).

Pileti ostmiseks palume teha ülekande Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007 ning selgitusse märkida „EES- JA PEREKONNANIMI (NEIUPÕLVENIMI), lõpetamise aasta, PYG VILISTLASPIDU“.

Näidis: „LIIS REMMEL (LASS), 2008, PYG VILISTLASPIDU“

Vilistlaste kokkutulekule on oodatud ka ainult põhikooli lõpetanud, sh Adavere Põhikooli ja Lustivere Kooli vilistlased, kes on vähemalt 18-aastased.

Pileti ostmine ülekandega lõpeb 17. augustil kell 23:59.

VAJAD VILISTLASPEO JÄREL ÖÖMAJA?

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilaskodus on võimalus 19. augustil vilistlaspeo järel ööbida 10 euro eest.
Selle eest saab tasuda samuti ülekandega Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole, kirjutades selgitusse: enda nimi, 19.08, "ÕPILASKODU", oma telefoninumber ja meiliaadress.
Kohtade arv on piiratud.

Kell 15-18 saab õpilaskodust kätte oma toa võtme. Kokkuleppel on võimalik võti ka hiljem kokkulepitud ajal ja kohas kätte saada.

Kontaktisikud: ühiselamu juhataja Riina Jaadla (tel 5667 1778) ja ühiselamu kasvataja Ene Sepp (tel 553 0312).

Опубликовано 14.03.2023. Дата последнего изменения 05.06.2023.