Põltsamaa ÜG Veski õppehoone

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Tugispetsialist Учителя Персонал

Должность
 
Администрация (9)

Aimar Arula

Директор
+372 5112662
aimar.arula@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Tiia Mikson

Õppealajuhataja
+372 53453188
tiia.mikson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kaija Kits

Õppealajuhataja
+372 53051142
kaija.kits@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Sirje Ange

Huvijuht
+372 5185654
sirje.ange@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Helena Nõmmik

Huvijuht
+372 53828811
helena.nommik@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Karmen Maikalu

Psühholoog
+372 53331912
maikalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 1.-12. klass

Время приема:

Esmaspäeviti kokkuleppel

Anu Pajo

Sotsiaalpedagoog
+372 53330396
anu.pajo@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 6.-12. klass

Время приема:

Kokkuleppel

Kertu Liebert

Projektijuht
+372 59191445
kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Janel Palm

IT-Juht
+372 53013445
janel.palm@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Tugispetsialist (8)

Karmen Maikalu

Psühholoog
+372 53331912
maikalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 1.-12. klass

Время приема:

Esmaspäeviti kokkuleppel

Kertu Ütt

Psühholoog
+372 53585407
kertu.ytt@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 6.-12. klass

Время приема:

Teisipäeviti kokkuleppel
Neljapäeviti kokkuleppel

Anu Pajo

Sotsiaalpedagoog
+372 53330396
anu.pajo@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 6.-12. klass

Время приема:

Kokkuleppel

Linda Lääts

Sotsiaalpedagoog
+372 58845735
linda.laats@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 1.-5. klass

Время приема:

Kokkuleppel

Anne Paršin

Logopeed
anne.parsin@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Logopeed 1.-6. klass


Rainer Tõnnis

Haridustehnoloog
rainer.tonnis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Janis Nõlvak

IT-Spetsialist
+372 55583564
janis.nolvak@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maive Noodla

Karjäärikoordinaator
maive.noodla@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 14.25 - 16.00
Учителя (68)

Agne Kosk

Võõrkeeled
agne.kosk@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K: 14.30 - 16.00 (ruum 315 või 211)

Aili Lomp

Klassiõpetaja
aili.lomp@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 14.30

Aire Narits

Loodusained
aire.narits@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E - R kuni kl. 17.00

Anne Johanson

Võõrkeeled
anne.johanson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

R 8.00
Kokkuleppel

Anneli Ruul

Klassiõpetaja
anneli.ruul@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 13.15-15.15
Kokkuleppel

Antonina Muhhina

Võõrkeeled
antonina.muhhina@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 8.00 - 8.30
Kokkuleppel

Tatjana Keäri

Võõrkeeled
tatjana.keari@poltsamaa.edu.ee


Edda Kiis

Математика
edda.kiis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 14.30 - 16.10

Ene Kase

Математика
ene.kase@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E-R 8.00-8.30

Erika Sari

История
erika.sari@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 13.35 - 16.10

Maris Orav

Õpetaja
maris.orav@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Heli Aiaots

История
heli.aiaots@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 08.00 - 08.30
K 08.00 - 08.30

Eva-Brit Bergmann

Võõrkeeled
eva-brit.bergmann@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 15.25 - 16.10

Heli Lehiste

Klassiõpetaja
heli.lehiste@poltsamaa.edu.ee


Kadi-Ly Jaansalu

Võõrkeeled
kadi-ly.jaansalu@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 13.35 - 15.15
Kokkuleppel

Hille Martin

Muusikaõpetus
hille.martin@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.30-15.15

Kaja Raimets

Klassiõpetaja
kaja.raimets@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 13.00-14.00
Kokkuleppel

Katrin Arge

История
katrin.arge@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 14.00-14.45

Katrin Rohtmets

Klassiõpetaja
katrin.rohtmets@poltsamaa.edu

Время приема:

K 13.05 - 14.00

Külli Kalvist

Klassiõpetaja
kylli.kalvist@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T (2a ja 4b) 13.30 - 14.15
5b kokkuleppel

Laivi Bergmann

Klassiõpetaja
laivi.bergmann@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 13.00

Maia Tõntsu

Математика
maia.tontsu@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Iga päev 8.00 - 8.30
pikkadel vahetundidel
N 15.20 - 16.30

Maikel Mikson

Kehaline kasvatus
maikel.mikson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

R 14.30 - 15.15

Maive Noodla

Võõrkeeled
maive.noodla@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.45-16.00

Maire Haava

Klassiõpetaja
maire.haava@poltsamaa.edu.ee


Maire Keis

Klassiõpetaja
maire.keis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E, T (4. kl.) 13.00-15.00
N, R (3. kl., 6. kl.) 13.00-15.00

Margit Randmaa

Kunstiõpetus
margit.randmaa@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haiguslehel


Marika Nugis

Keel ja kirjandus
marika.nugis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.45-15.45
Kokkuleppel

Marika Viks

Klassiõpetaja
marika.viks@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Margit Uus

Võõrkeeled
margit.uus@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 14.55-15.40
Kokkuleppel

Meeli Nõmme

Muusikaõpetus
meeli.nomme@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.00 - 16.00
K 14.00- 15.00

Milvi Ratas

Võõrkeeled
milvi.ratas@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 07.50 - 08.25

Maarika Maurer

Kehaline kasvatus
maarika.maurer@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.55-15.40

Pille Martsik

Klassiõpetaja
pille.martsik@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 13.30-14.30
Kokkuleppel T 08.00-08.30

Reigo Tõnisson

Muusikaõpetus
reigo.tonisson@gmail.com


Siiri Kõrv

Kunstiõpetus
siiri.korv@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 14.55-15.40

Sirje Suvi

Klassiõpetaja
sirje.suvi@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E ja T (1a) 13.35
K (4c) 14.30
N (3c) 14.30

Sirje Ääremaa

Keel ja kirjandus
sirje.aaremaa@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N (12a) 8.00-8.45
R (11c) 13.05-13.50
Kokkuleppel

Tarvo Talvistu

Loodusained
tarvo.talvistu@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 15.25 - 16.10
Kokkuleppel

Tiia Jürisoo

Kehaline kasvatus
tiia.jyrisoo@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 15.40-16.25

Urmas Kuusik

Tehnoloogia
urmas.kuusik@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 15.15 - 16.00
Kokkuleppel

Urmas Mägi

Muusikaõpetus
urmas.magi@poltsamaa.edu.ee


Valli Kulu

Klassiõpetaja
valli.kulu@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haiguslehel


Ülle Lodi

Keel ja kirjandus
ylle.lodi@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.55-15.40

Margit Tõnisson

Klassiõpetaja
margit.tonisson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 13.25 - 14.10
K (5.a, 5.c, 6.b) 14.30 - 15.15 (eelnevalt kokku leppida)
K 8.00 - 8.25 (eelnevalt kokku leppida)

Virve Kirsel

Klassiõpetaja
virve.kirsel@poltsamaa.edu.ee


Jessica Järvelt

Klassiõpetaja
jessica.jarvelt@poltsamaa.edu.ee


Külliki Matt

Õpetaja
kylliki.matt@poltsamaa.edu.ee


Birgit Kuslap

Õpetaja
birgit.kuslap@poltsamaa.edu.ee


Ingemar Kaju

Tehnoloogia
ingemar.kaju@poltsamaa.edu.ee


Tiina Nõges

Informaatika
tiina.noges@poltsamaa.edu.ee


Hendrik Sikk

Loodusained
hendrik.sikk@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.20 – 16.00

Riina Valdmets

Õpetaja
+372 53312378
riina.valdmets@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kadri Suni

Õpetaja
kadri.suni@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.20 - 15.00

Kadi Kivi

Õpetaja
kadi.kivi@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetaja abi


Merilin Lõhmus

Õpetaja
merilin.lohmus@poltsamaa.edu.ee


Merle Nisu

Muusikaõpetus
merle.nisu@poltsamaa.ee

Время приема:

T 10.00 - 11.30 (klass 103)

Ave Paluoja

Klassiõpetaja
ave.paluoja@poltsamaa.edu.ee


Ilmar Ronk

Математика
ilmar.ronk@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.10 – 14.50 (6 B klass)
N 14.10 – 14.50

Taimi Saarmann

Õpetaja
taimssaar@gmail.com


Ainar Toit

Muusikaõpetus
ainartoit@gmail.com

Время приема:

E 16.00 - 18.00

Andre Uibos

История
andre.uibos@poltsamaa.edu.ee


Terje Õunapuu

Õpetaja
terje@apk.edu.ee

Время приема:

E 12.10- ...
Kokkuleppel

Annaliis Pärs

Klassiõpetaja
annaliis.p2rs@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Valli Kulu asendaja


Uno Valdmets

Kehaline kasvatus
unovaldmets@gmail.com

Время приема:

T 13.30 - 14.45

Kätlin Kaju

Kunstiõpetus
katlin.kaju@poltsamaa.edu.ee


Maarika Isotamm

Õpetaja
maarika.isotamm@poltsamaa.edu.ee


Kaja Kaju

Õpetaja
kaja.kaju@poltsamaa.edu.ee

Персонал (6)

Laili Aunap-Kollom

Sekretär
+372 7751175
sekretar@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E - R 8.00 - 16.30

Eimi Kaasik

Raamatupidaja
+372 7768559
eimi@poltsamaa.ee


Meeli Nurka

Raamatukoguhoidja
meeli.nurka@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E - R 8.00 - 16.30

Maris Raba

Peakokk
+372 5285024
maris.raba@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Ülle Tamson

Med. õde.
+372 55522152
ylle.tamson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E – R 8.15 - 15.00

Riina Jaadla

Ühiselamu juhataja
+37256671788
janel.palm@poltsamaa.edu.ee

Põltsamaa ÜG Veski õppehoone

Общая информация

Põltsamaa ÜG Lille õppehoone

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.