Meie lood

RMK metsapostkaardi konkurss 02. detsember info.pyg

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 5.a klassi õpilase Kelit Kesa metsapostkaart tõsteti RMK metsapostkaardi konkurssil žürii poolt esile ja valiti 36 postkaardi hulka, millest trükitakse kaardikomlekt.

RMK korraldatud Eesti koolilaste metsapostkaardi konkurssile saadeti sel aastal kokku 2862 metsapostkaarti 142 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Postkaart tuli joonistada teemal „Metsas on aardeid“. Kõikide esitatud tööde hulgast trükitakse 36 postkaardist koosnev komplekt. 24 tööd nendest valiti rahvahääletuse teel ning 12 postkaarti valis välja žürii. On väga hea meel, et Keliti töö tõsteti esile žürii poolt, valiti 36 parima hulka ning sellest trükitakse postkaart.