Põltsamaa gümnasist esindab Eestit rahvusvahelisel küberkaitsevõistlusel 02. november info.pyg

Eesti ühel suurimal koolinoorte ja tudengite küberkaitsevõistlusel Cyber Battle of Tartu selgitati välja võistkond, kes esindab juba 18. novembril Eestit rahvusvahelisel küberkaitsevõistlusel Cyber Battle of the Emirates. Esikoha saavutas võistkond «3 on kohtuseadus», kuhu kuuluvad õpilased Tartu Jaan Poska gümnaasiumist, Tartu Tamme gümnaasiumist, Tartu kutsehariduskeskusest ja Põltsamaa ühisgümnaasiumist.

Refereeritud: Tartu Postimees

Refereeritud: Tartu Postimees