Meie lood

Mardisantide kogunemine 28. oktoober info.pyg

Eestis on palju kodusid, kes ootavad novembrikuus pikisilmi külla mardisante .
Mõnda metsatallu või kortermajja ei ole mardiõnn jõudnud juba aastaid ja mardisantide jaoks hoolega valmis pannud annid  on jäänud jagamata, õnn kodudesse viimata.

Moodsad ajad nõuavad uut lähenemist!

Kutsume kõiki seltskondi (sõpruskonnad, töökaaslased, harrastuskollektiivide ja huviringide liikmed) minema 09. novembril marti jooksma ning võtma vastu kojukutseid!

Selleks tuleb oma seltskond üles anda tellitavaks mardipereks, kellega kodud saavad ise ühendust võtta ja endale külla kutsuda.

Näita eeskuju ja ole oma sõpradega eestimaine vägev õnnetooja – mardisant!
Oled väljakutseteks valmis

Toimi järgmiselt:

• mine kodulehele www.hakkamesantima.ee
  • kliki avalehel „Suur mardi- ja kadrisantide rahvaloendus“ ja pane oma mardipere kontaktandmed kirja;
  • registreerida saad oma mardipere kuni 31. oktoobrini.

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 1.-6. klassi mardid kogunevad ka 09. novembril suurtel söögivahetundidel, toimub MARDISANTIDE KOGUNEMINE! Kogunemisest võtavad osa AINULT MARDID! Seega tule mardiriietuses kooli!

Eestis on palju kodusid, kes ootavad novembrikuus pikisilmi külla mardisante .

Moodsad ajad nõuavad uut lähenemist!

Näita eeskuju ja ole oma sõpradega eestimaine vägev õnnetooja – mardisant!
Oled väljakutseteks valmis

Toimi järgmiselt:

• mine kodulehele www.hakkamesantima.ee
  • registreerida saad oma mardipere kuni 31. oktoobrini.