Tööpakkumine (õppejuht)

GÜMNAASIUMIASTME ÕPPEJUHT
(0,5 kohta)

Õppejuhi  töö eesmärk on tagada gümnaasiumiastme õpilaste häireteta ja tulemuslik õppe- ja kasvatustöö; õppeprogrammide täitmine; õpetamise ja õpilaste teadmiste kvaliteet ning kooli õppekava ja kodukorra täitmine.

Oled sobiv kandidaat, kui vastad õppealajuhataja kvalifikatsiooninõuetele (magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning juhtimiskompetentsid).

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • võimalust kaasa lüüa kooli arendamisel;
  • võimalust töötada lisaks ka õpetajana (vastavalt kvalifikatsioonile).

Tööle asumise aeg 9. august 2021. Töötasu kokkuleppel.

CV, avaldus ning kvalifikatsiooninõuetele vastavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 13. juunil e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175. Põltsamaa Ühisgümnaasium, Veski 5, Põltsamaa linn.

GÜMNAASIUMIASTME ÕPPEJUHT
(0,5 kohta)

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • võimalust kaasa lüüa kooli arendamisel;
  • võimalust töötada lisaks ka õpetajana (vastavalt kvalifikatsioonile).

Tööle asumise aeg 9. august 2021. Töötasu kokkuleppel.