Tööpakkumine (logopeed)

LOGOPEED (1,0 kohta)

Logopeedi peamine tööülesanne on õpilaste hindamise käigus kommunikatsiooniprobleemiga õpilaste väljaselgitamine; hääle, kõne sujuvuse ning neelamise probleemide märkamine; suulise ja kirjaliku kõne arengu toetamine; sobiva suhtluskeskkonna soovitamine ning õpetajate ja lapsevanemate nõustamine õpilaste keele ja kõne arengu toetamisel.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või logopeedi kutse.

Omalt poolt pakume:

• töötasu 1315-1400 eurot kuus;
  • toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg 25. august 2021. Töö toimub koostöös teiste meie logopeedidega Põltsamaa Ühisgümnaasiumis.

Avaldus, CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 13. juunil e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.

LOGOPEED (1,0 kohta)

Omalt poolt pakume:

• töötasu 1315-1400 eurot kuus;
  • toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.