Tööpakkumine (koolipsühholoog)

KOOLIPSÜHHOLOOG (1,0 kohta)

Koolipsühholoogi peamine tööülesanne on hinnata õpilase psühhosotsiaalset arengut ja õppeprotsessis toimetulekut mõjutavaid tegureid. Koolipsühholoog nõustab õpilast isikliku elu, õppetöö ja vaimse tervisega seotud probleemidega toimetulekul, tunnetusprotsesside, vaimsete võimete, käitumis- ja suhtlemisoskuste arendamisel.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või koolipsühholoogi kutse.

Omalt poolt pakume:

• töötasu 1315-1400 eurot kuus;
  • toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg 25. august 2021. Töö toimub vastavalt vajadusele ja koostöös teiste meie eripedagoogidega kõikides Põltsamaa Ühisgümnaasiumi tegutsemiskohtades (Põltsamaal, Lustiveres, Aidus ning adaveres).

Avaldus, CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 13. juunil  e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.

KOOLIPSÜHHOLOOG (1,0 kohta)

Omalt poolt pakume:

• töötasu 1315-1400 eurot kuus;
  • toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.