Tööpakkumine (geograafiaõpetaja)

GEOGRAAFIAÕPETAJA
(osalise koormusega)

Peamised tööülesanded - tundide ettevalmistamine ja läbiviimine põhikoolis ja gümnaasiumis.

Oled sobiv kandidaat, kui vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele (magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon ja õpetajakutse).

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg 25. august 2021.

Avaldus, CV ning haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 13. juunil e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.

GEOGRAAFIAÕPETAJA
(osalise koormusega)

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg 25. august 2021.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.