Toitlustamise nädal 29.04-03.05
02.05
Reede
03.05
KoolilõunaHakklihasupp hapukurgigaMulgipuder sealiha ja peekonigaKartuli-makaronisupp sealihagaKeedetud kartul või hautatud riis ja kalakaste
Piimakissell moosigaKreekajogurt marjadega
PagaritootedLeib/SepikLeib/SepikLeib/SepikLeib/Sepik
JookKoolipiim/KoolikeefirKoolipiim/KoolikeefirKoolipiim/KoolikeefirKoolipiim/Koolikeefir
Puu- ja juurviljadPria 1-5 klassini õunBanaanArbuusÕun
Pria 1-5 klassini tomat
SalatKapa-hapukurgisalatKapsa-porgandisalat või kapsa-kurgisalat
string(666) "Running "webfont:icons" (webfont) task Font icons wasn’t changed since last run. Running "concat:components" (concat) task File assets/js/main.js created. Running "concat:components_dev" (concat) task File assets/js/main-drupal.js created. Running "uglify:js" (uglify) task >> 1 file created. Running "less:development" (less) task >> 1 stylesheet created. Running "px_to_rem:dist" (px_to_rem) task File assets/styles/default.css created. Running "autoprefixer:default_css" (autoprefixer) task >> 1 autoprefixed stylesheet created. Done, without errors. "