Põltsamaa ÜG Veski õppehoone

General information

Contact

Filter

All Management Tugispetsialist Teachers Employees

Job position
 
Management (9)

Aimar Arula

Director
+372 5112662
aimar.arula@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 15.20 - 16.00
Kokkuleppel

Tiia Mikson

Õppealajuhataja
+372 53453188
tiia.mikson@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kaija Kits

Õppealajuhataja
+372 53051142
kaija.kits@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Sirje Ange

Huvijuht
+372 5185654
sirje.ange@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Helena Nõmmik

Huvijuht
+372 53828811
helena.nommik@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Karmen Maikalu

Psühholoog
+372 53331912
maikalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 1.-12. klass (0,5 ametikohta)

Reception time:

Kooli õpilaskodu hoone I korrusel kokkuleppel

Anu Pajo

Sotsiaalpedagoog
+372 53330396
anu.pajo@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 6.-12. klass

Reception time:

Kokkuleppel

Kertu Liebert

Projektijuht
+372 59191445
kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Janel Palm

IT-Juht
+372 53013445
janel.palm@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Tugispetsialist (8)

Karmen Maikalu

Psühholoog
+372 53331912
maikalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 1.-12. klass (0,5 ametikohta)

Reception time:

Kooli õpilaskodu hoone I korrusel kokkuleppel

Kertu Ütt

Psühholoog
+372 53585407
kertu.ytt@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 1.-12. klass (0,75 ametikohta)

Reception time:

Kooli õpilaskodu hoone I korrusel kokkuleppel

Anu Pajo

Sotsiaalpedagoog
+372 53330396
anu.pajo@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 6.-12. klass

Reception time:

Kokkuleppel

Linda Lääts

Sotsiaalpedagoog
+372 58845735
linda.laats@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 1.-5. klass

Reception time:

Kokkuleppel

Anne Paršin

Logopeed
anne.parsin@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Logopeed 1.-6. klass

Reception time:

T 8.30 - 9.15

Rainer Tõnnis

Haridustehnoloog
rainer.tonnis@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 14.20 - 15.15 (ruum110)
Kokkuleppel

Janis Nõlvak

IT-Spetsialist
+372 55583564
janis.nolvak@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 14.30 - 15.15 (ruum143)
Kokkuleppel

Maive Noodla

Karjäärikoordinaator
maive.noodla@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 16.00
Teachers (67)

Agne Kosk

Võõrkeeled
agne.kosk@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 15.15 - ...
Kokkuleppel

Aili Lomp

Klassiõpetaja
aili.lomp@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

R 12.15 - ...

Aire Narits

Loodusained
aire.narits@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E - R pärast tundide lõppu kuni kl. 17.00-ni

Anne Johanson

Võõrkeeled
anne.johanson@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 7.45 - 8.30
Kokkuleppel

Anneli Ruul

Klassiõpetaja
anneli.ruul@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 13.30 - 15.00
Kokkuleppel

Antonina Muhhina

Võõrkeeled
antonina.muhhina@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 7.45 - 8.30
Kokkuleppel

Tatjana Keäri

Võõrkeeled
tatjana.keari@poltsamaa.edu.ee


Edda Kiis

Mathematics
edda.kiis@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 16.10
N 14.30 - 16.10

Ene Kase

Mathematics
ene.kase@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 7.50 - 8.30 ja 11.05 - 11.30
R 7.50 - 8.30 ja 11.05 - 11.30
Kokkuleppel

Erika Sari

History
erika.sari@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 14.40 - 16.20

Maris Orav

Õpetaja
maris.orav@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Heli Aiaots

History
heli.aiaots@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 16.00
Kokkuleppel hommikuti kell 8.00

Eva-Brit Bergmann

Võõrkeeled
eva-brit.bergmann@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 15.25 - 16.10

Heli Lehiste

Klassiõpetaja
heli.lehiste@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 13.30 - 14.30
Kokkuleppel

Kadi-Ly Jaansalu

Võõrkeeled
kadi-ly.jaansalu@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 13.35 - 14.20
N 14.30 - 15.15
Kokkuleppel

Hille Martin

Muusikaõpetus
hille.martin@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.40 - 15.25
Kokkuleppel

Kaja Raimets

Klassiõpetaja
kaja.raimets@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 14.30 - 15.30
R 12.40 - 13.25

Katrin Arge

History
katrin.arge@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 15.15 (ruum 104)
N 14.30 - 15.15

Katrin Rohtmets

Klassiõpetaja
katrin.rohtmets@poltsamaa.edu

Reception time:

K 13.05 - 14.00

Külli Kalvist

Klassiõpetaja
kylli.kalvist@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 13.45 - 14.45
Kokkuleppel

Laivi Bergmann

Klassiõpetaja
laivi.bergmann@poltsamaa.edu.ee


Maia Tõntsu

Mathematics
maia.tontsu@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T kuni 16.30 (põhikool)
N kuni 16.30 (gümnaasium)
Kokkuleppel

Maikel Mikson

Kehaline kasvatus
maikel.mikson@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 15.25 - ...

Maive Noodla

Võõrkeeled
maive.noodla@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 16.00

Maire Haava

Klassiõpetaja
maire.haava@poltsamaa.edu.ee


Maire Keis

Klassiõpetaja
maire.keis@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haiguslehel

Reception time:

T 14.40 - 15.30
K 8.00 - 8.30

Margit Randmaa

Kunstiõpetus
margit.randmaa@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 15.25 - 16.10 (ruum 107)

Marika Nugis

Keel ja kirjandus
marika.nugis@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 14.40 - 15.15
Kokkuleppel

Marika Viks

Klassiõpetaja
marika.viks@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Margit Uus

Võõrkeeled
margit.uus@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 8.00 - 8.30
T 15.20 - 16.20

Meeli Nõmme

Muusikaõpetus
meeli.nomme@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 15.25 - 16.10
Kokkuleppel

Milvi Ratas

Võõrkeeled
milvi.ratas@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - ...
K 14.30 - ...
Kokkuleppel

Maarika Maurer

Kehaline kasvatus
maarika.maurer@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 15.25 - ...

Pille Martsik

Klassiõpetaja
pille.martsik@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 12.20 - 13.20 (ruum 209)
Kokkuleppel

Reigo Tõnisson

Muusikaõpetus
reigo.tonisson@gmail.com


Siiri Kõrv

Kunstiõpetus
siiri.korv@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 15.25 - 16.10

Sirje Suvi

Klassiõpetaja
sirje.suvi@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

R 13.35 - 14.20 (2a)
K 14.30 - 15.15 (4c ja 4g)
N 14.30 - 15.15 (5c)

Sirje Ääremaa

Keel ja kirjandus
sirje.aaremaa@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 13.35 - 14.20 (11b), T 14.30 - 15.15 (7c)
K 13.35 - 14.20 (12a), R 13.35 - 14.20 (10a)
Kokkuleppel

Tarvo Talvistu

Loodusained
tarvo.talvistu@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

R 14.20 - ...
Kokkuleppel

Tiia Jürisoo

Kehaline kasvatus
tiia.jyrisoo@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 15.25 - ...

Urmas Kuusik

Tehnoloogia
urmas.kuusik@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 15.15 - 16.00
Kokkuleppel

Urmas Mägi

Muusikaõpetus
urmas.magi@poltsamaa.edu.ee


Valli Kulu

Klassiõpetaja
valli.kulu@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 13.35 - 15.00
Kokkuleppel

Ülle Lodi

Keel ja kirjandus
ylle.lodi@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 15.25
Kokkuleppel

Margit Tõnisson

Klassiõpetaja
margit.tonisson@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 13.35 - 14.20 (ruum 212)
R 13.35 - 14.20 (ruum 212)
Kokkuleppel

Virve Kirsel

Klassiõpetaja
virve.kirsel@poltsamaa.edu.ee


Jessica Järvelt

Klassiõpetaja
jessica.jarvelt@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 14.40 - 15.25
Kokkuleppel

Külliki Matt

Õpetaja
kylliki.matt@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 14.30 - 16.00
Kokkuleppel

Birgit Kuslap

Õpetaja
birgit.kuslap@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

T 14.30 - 15.15 (aeg eelnevalt kokku leppida)

Ingemar Kaju

Tehnoloogia
ingemar.kaju@poltsamaa.edu.ee


Tiina Nõges

Informaatika
tiina.noges@poltsamaa.edu.ee


Hendrik Sikk

Loodusained
hendrik.sikk@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 14.30 - 15.15 (vajadusel kuni 16.00)

Riina Valdmets

Õpetaja
+372 53312378
riina.valdmets@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

R 13.35 - 15.25

Kadri Suni

Õpetaja
kadri.suni@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 14.30 - 15.15

Kadi Kivi

Õpetaja
kadi.kivi@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetaja abi


Merilin Lõhmus

Õpetaja
merilin.lohmus@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 14.30 - 15.15
Kokkuleppel

Merle Nisu

Muusikaõpetus
merle.nisu@poltsamaa.ee

Reception time:

N 14.30 - ...

Ave Paluoja

Klassiõpetaja
ave.paluoja@poltsamaa.edu.ee


Ilmar Ronk

Mathematics
ilmar.ronk@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E 15.25 - 16.10 (10 klass)
K 14.30 - 15.15 (6 klass)
K 15.25 - 16.10 (8 klass)

Taimi Saarmann

Õpetaja
taimssaar@gmail.com

Reception time:

Kokkuleppel

Andre Uibos

History
andre.uibos@poltsamaa.edu.ee


Terje Õunapuu

Õpetaja
terje@apk.edu.ee

Reception time:

E 13.30 - 14.15
Kokkuleppel

Annaliis Pärs

Klassiõpetaja
annaliis.p2rs@gmail.com

Reception time:

K 13.35 - 14.20
Kokkuleppel

Kätlin Kaju

Kunstiõpetus
katlin.kaju@poltsamaa.edu.ee


Maarika Isotamm

Õpetaja
maarika.isotamm@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

K 12.00 - 13.30 (ruum 310)
4g ja 5g vene keel kokkuleppel

Kaja Kaju

Õpetaja
kaja.kaju@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

N 14.40 - 15.25

Madis Orr

Muusikaõpetus
madis.orr@gmail.com

Reception time:

Kokkuleppel
Employees (5)

Laili Aunap-Kollom

Sekretär
+372 7751175
sekretar@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E - R 8.00 - 16.30

Eimi Kaasik

Raamatupidaja
+372 7768559
eimi@poltsamaa.ee


Meeli Nurka

Raamatukoguhoidja
meeli.nurka@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E - R 8.00 - 16.30

Ülle Tamson

Med. õde.
+372 55522152
ylle.tamson@poltsamaa.edu.ee

Reception time:

E – R 8.15 - 15.00

Riina Jaadla

Ühiselamu juhataja
+37256671788
janel.palm@poltsamaa.edu.ee

Põltsamaa ÜG Veski õppehoone

General information

Põltsamaa ÜG Lille õppehoone

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.