Vilistlaste kokkutuleku programm

Head vilistlased ning endised ja praegused töötajad! Päevase osa tegevused on vaba sissepääsuga kõigile ja registreerumist ei vaja (va võrkpalliturniir).

Vilistlaste võrkpalliturniir

10.00– ... võrkpalliturniir

Asukoht: kui turniirile registreerib vähemalt 10 võistkonda, siis turniir toimub Felixhallis. Vähema osavõtu korral toimub turniir ilusa ilma korral rannaväljakutel.
Registreerumine: võistlustel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.gle/ZEtGu2N1DonzkALR8. Registreerida saab kahel viisil: nii võistkonnana (klassi- või lennupõhise meeskond) kui ka üksi (sel juhul komplekteerivad võistkonna korraldajad). Felixhallis on pesemise ja riiete vahetamise võimalus.

Lisainfo: Marko Uusküla 5854 9499

Tegevused Veski tn koolimajas

Endiste ja praeguste õpetajate kohtumispaik on õpetajate tuba!

14.30–18.30

• õhtuse peo pääsmete müük

15.00–16.30

• lahtised tunnid: võimalus osaleda põnevates ja meeleolukates füüsika, ajaloo, laulmise ja virtuaalreaalsuse tundidest
  • võimalus kohtuda enda klassijuhatajatega
  • näitused – ülevaade kooli ajaloost, käsitöö-, tehnoloogia-, kunstitööde näitus

17.00–18.00

• JÄÄB ÄRA! VABANDAME! vilistlaste kontsert kooli aulas

Võimalus kohtuda selle asemel meie kooli huvitava vilistlasega. Anni Vahter ootab Teid oma põnevate lugudega Veski 6 ehk Veski koolimajast üle tee jõe ääres asuvas ait-kuivatis! Mine kindlasti külla! Aida uksed on avatud alates kella 11st!

Tegevused Lille tn koolimajas

15.00–18.30

• algklassiõpilaste tööde näitus esimesel korrusel

Põltsamaa Lossihoovis

Õhtuse peo pääsmete müük Põltsamaa Lossihoovis algab kell 18.30

Vilistlaste pidu Põltsamaa Lossihoovis algab kell 19:

• lõbus oksjon ja mängud
  • tantsuks mängib muusikat The Riff bänd ja DJ Lenny Lavida
  • õhtu peaesineja Tanel Padar

Võimalus teha klassikaaslastega ühiseid pilte. Lendudele oma istumisala. Toitlustamine kohapeal: avatud restoranid ja baarid.

NB! Võimalus tellida kokkutuleku õhtuks restoranist Oberpahlen ette ka suupiste valikuid nii 4-le (koos vahuveiniga 50 EUR) kui ka 2-le (koos vahuveiniga 30 EUR)! Telli info@oberpahlen.ee.

Täpsemat infot vilistlaste peo kohta saab arendusjuhilt Juta Jaanilt arendusjuht@poltsamaa.edu.ee või tel 5905 8475.