LUSTIVERE

Ajalugu

Põltsamaa valla haridusvõrgu ümberkorraldamise käigus on Lustivere Põhikool alates 1. septembrist 2021 Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õppekoht. Kooli juures tegutseb ka kohalik lasteaed.

Kool alustas Lustiveres tööd 1922. aastal 4-klassilise algkoolina Lustivere mõisa mõisaprouale ehitatud majas.

1960. aastal alustas kool senise 7-klassilise kooli asemel 8-klassilise koolina.

1996. aastal renoveeriti koolimajaks Lustivere meierei hoone, mis asub Lustivere mõisa pargi servas. Juurdeehitusena liideti olemasolevatele ruumidele 8 klassiruumi ja võimla. Kool alustas tööd uues hoones 1. septembril 1996.

Kooli varasemad direktorid olid:

Kaire Kampus aastatel 2008-2021

Malle Tuur

Erni Kütt

Kooli varasemad direktorid olid:

Kaire Kampus aastatel 2008-2021

Malle Tuur