“Heade eelduste looja”

Huvitegevus

Huvitegevus 2017/18

  Ringi nimetus Õpilaste vanuserühm Juhendaja ees- ja perekonnanimi Kus ja millal ring toimub
1 Mudilaskoor (grupp 1) 1.a, 1.g, 2.g klass Hille Martin N 12.10–12.55 Veski tn muusikaklass
2 Mudilaskoor (grupp 2) 1.b ja 1.c klass Meeli Nõmme N 12.10–12.55 Lille tn muusikaklass
3 Mudilaskoor 2.abc klass Meeli Nõmme K 12.10–12.55 Lille tn muusikaklass
4 Tütarlastekoor 3.–5. klass Meeli Nõmme K 13.05–13.50 Lille tn muusikaklass
5 Poistekoor 3.–6. klass Meeli Nõmme T ja N 14.00–14.45 Lille tn muusikaklass
6 Poistekoor 3.–6. klass Tuuli Jukk T ja N 14.00–14.45 Lille tn muusikaklass
7 Poisteansambel 5.–6. klass Meeli Nõmme T 14.45 Lille tn muusikaklass
8 Rahvatants  4. klass Andero Schütz N 13.05–13.50 Felixhall või Veski aula
9 Rahvatants  1. abc klass Raivo Suni T 8.00–8.45 Felixhall
10 Male 5.–6.  klass Andre Uibos R 13.05–13.50 Lille tn söökla eesruum
11 Male 3.–4. klass Andre Uibos R 14.00–14.45 Lille tn söökla eesruum
12 Male 2. klass Maire Haava T 13.05 Lille tn 3. korrus
13 Matemaatika 5. klass Hannes Jukk K 9.50–10.35 Lille tn
14 Matemaatika 6. klass Hannes Jukk K 8.00–8.45 Lille tn
15 Programmeerimine 4.–6. klass Maarja Kask K 15.00–15.45 Lille tn arvutiklass
16 Spordiring 2.–4. klass Tiia Jürisoo N 13.00–14.00 Felixhall
17 Uisutrenn 1.–6. klass Sandra Alusalu K 15.00–15.45
18 Korvpall – poisid 3.–7. klass Maikel Mikson T 13.00–14.30 ja K 15.00–16.30 Veski tn võimla
19 Võrkpall – tüdrukud 9.–12. klass Aimi Anniste E 16.30–18.00 ja K 18.00–19.30 Veski tn võimla
20 Liiklusring 3. klass Mariin Sirk teisel poolaastal
22 Meisterdamine/loovring 1.–5. klass Mariin Sirk T 13.00
23 Puhkpilliorkester 3.–12. klass Urmas Mägi E ja N 19.00–20.00 Veski tn aula
24 Discgolf 1.–12. klass Janel Palm K 15.00–16.00
25 4H 5.–11. klass Eva-Brit Bergmann K 15.00 Veski 5-316
26 Lastekoor 6.–9. klass Hille Martin T 14.00–16.00 Veski tn muusikaklass
27 Segakoor 9.–12. klass Hille Martin K 15.00–17.00 Veski tn muusikaklass
28 Tütarlasteansambel 7.–9. klass Hille Martin T 15.30–16.30 Veski tn muusikaklass
29 Segaansambel 9.–12. klass Hille Martin N 15.00–16.00 Veski tn muusikaklass
30 Bioloogia ainering 6.–12. klass Aire Narits R 14.00–15.00
31 Keemia ainering 7.–12. klass Kaja Linde K 15.00–16.00
32 Mehhatroonika (droonid) 10.–12. klass Janel Palm / Ats Teppan Lõimitud õppe raames töökava alusel
33 Avalik esinemine 7.–12. klass Sirje Ange N 15.00–16.00
34 Robootika 6.–7. klass Ats Teppan E 13.00–15.00
35 Loodus-, teadus- ja tehnoloogiaring (LTT) 8.–12. klass Kaja Linde Projektipõhine sept.–dets. 2017 T 15.00
36 Arvutidisain 4.–9. klass Siiri Kõrv Veski tn arvutiklassis T 15.00–16.30
37 Laskurring 10. klass Enno Ottis