“Heade eelduste looja”

Uudised

Maskotikonkurss

9.–25. veebruaril 2018 toimuvad Pyeongchangis (Lõuna-Koreas) XXIII taliolümpiamängud. Olümpialiikumise edendamisekse Eestis on Eesti Olümpiaakadeemia ellu kutsunud kooliolümpiamängud.
Põltsamaa vallas toimuvad kooliolümpiamängud 2018.aasta veebruaris. Olümpiamängudel on alati olemas üks sõbralik ja rõõmus tegelane, kes annab kõigile hea tuju ja jõudu ning elavdab oma kohalolekuga sündmust

Maskoti konkursi tingimused

Maskoti selgitus: Maskott (pr mascotte) – õnne toov ese või loom, mõnikord isik, talisman

Milline oleks sobiv maskott Põltsamaa piirkonna olümpiamängude jaoks ja hiljem kasutatav ka teistel spordiüritustel? Oma nägemuse maskotist võib joonistada paberile või kujunda arvutis. Maskott peab olema reaalselt valmistatav. Parima kavandi järgi õmmeldakse veebruaris toimuvateks kooliolümpiamängudeks maskotile kostüüm.

Ootame maskotiidee kavandit hiljemalt 18. detsembriks 2018.a

Maskoti ideekonkursi tingimused leiab koolide koduleheküljelt ja Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskuse leheküljelt.

Täiendav info: projekti koordinaatorilt Annika Kallasmaa tel. 53943940, annika.kallasmaa@poltsamaa.ee

Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

Eesti Noorsootöö Keskus on üle-eestiliselt ellu viimas programmi, mis toetab naabervaldade noorsootööalast koostööd eesmärgiga mitmekesistada noorsootöös toimuvat ja noorte võimalusi töö- ja kooliväliseks tegevuseks